Harmonogram: od 9:00 do 21:00
bez przerw i dni wolnych

Wybierz swoje miasto

ul. Gizów 3, 01-249 (Wola)

ul. Orzycka 6, 02-695 (Mokotów)

+48732 100 820 спілкуємося українською mówimy po polsku viber img viber img2 lazerhouse telegram img telegram img2 lazerhouse telegram img telegram img2 lazerhouse
  • NEW

    KOMPLEKSOWE OCZYSZCZANIE TWARZY HYDRAFACIAL Doskonała skóra już dziś!!

    Więcej

  • NEW

    RF-LIFTING TWARZY Wyjątkowa NOWOŚĆ już dostępna!

    Więcej

  • NEW

    NIDOSOMY - NOWA FORMUŁA ODMŁADZANIA
    Teraz dostępne w naszych centrach

    Więcej

  • -70%

    zniżka na zabieg Endosphere Therapy

    Więcej

  • -60%

    DLA NOWYCH KLIENTÓW! Zniżka na depilację laserową
    „Złoty Standard” dla nowych
    klientów na pierwszą wizytę

    Więcej

Regulamin sklepu internetowego

Regulamin sklepu internetowego
„Laser House” centrum kosmetologii laserowej

§ 1
Postanowienia wstępne

Sklep internetowy „Laser House” centrum kosmetologii laserowej (nazwa sklepu), dostępny pod adresem internetowym https://www.laserhouse.com.ua/krakow, prowadzony jest przez Laserhouse Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością pod adresem: Warszawa ul. Rodziny Hiszpańskich 8/ID 1.04 02-685, NIP: 5214070070, REGON: 528644579.
Niniejszy Regulamin skierowany jest do Konsumentów i określa zasady i tryb zawierania
z Konsumentem Umowy Sprzedaży na odległość za pośrednictwem Sklepu.

§ 2
Definicje

Konsument - osoba fizyczna zawierająca ze Sprzedawcą umowę w ramach Sklepu, której przedmiot nie jest związany bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową.
Sprzedawca – Laserhouse Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością pod adresem: Warszawa ul. Rodziny Hiszpańskich 8/ID 1.04 02-685, NIP: 5214070070, REGON: 528644579
i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG) prowadzonej przez ministra właściwego ds. gospodarki, NIP: 6751765976, REGON: 522262210.
Klient - każdy podmiot dokonujący zakupów za pośrednictwem Sklepu.
Sklep - sklep internetowy prowadzony przez Sprzedawcę pod adresem internetowym https://www.laserhouse.com.ua/krakow.
Umowa zawarta na odległość - umowa zawarta z Klientem w ramach zorganizowanego systemu zawierania umów na odległość (w ramach Sklepu), bez jednoczesnej fizycznej obecności stron,
z wyłącznym wykorzystaniem jednego lub większej liczby środków porozumiewania się na odległość do chwili zawarcia umowy włącznie.
Regulamin - niniejszy regulamin Sklepu.
Zamówienie - oświadczenie woli Klienta składane za pomocą Formularza Zamówienia
i zmierzające bezpośrednio do zawarcia Umowy Sprzedaży ze Sprzedawcą.
Formularz Zamówienia - interaktywny formularz dostępny w Sklepie umożliwiający złożenie Zamówienia, w szczególności poprzez określenie warunków Umowy Sprzedaży, w tym sposobu płatności.
Produkt - dostępna w Sklepie rzecz ruchoma/usługa będąca przedmiotem Umowy Sprzedaży między Klientem a Sprzedawcą.
Umowa Sprzedaży - umowa sprzedaży Produktu zawierana albo zawarta między Klientem
a Sprzedawcą za pośrednictwem Sklepu internetowego. Przez Umowę Sprzedaży rozumie się też - stosowanie do cech Produktu - umowę o świadczenie usług lub umowę zlecenia/umowę o dzieło.

§ 3
Kontakt ze Sklepem

Adres Sprzedawcy: ul. Mogilska 120B lok. LU1, Kraków (31-516).
Adres e-mail Sprzedawcy: info@lazerhouse.com.ua.
Numer telefonu Sprzedawcy: +48 732 100 224.
Klient może porozumiewać się ze Sprzedawcą za pomocą adresów i numerów telefonów podanych w niniejszym paragrafie.

§ 4
Informacje ogólne

Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za zakłócenia w tym przerwy w funkcjonowaniu Sklepu spowodowane siłą wyższą, niedozwolonym działaniem osób trzecich lub niekompatybilnością Sklepu internetowego z infrastrukturą techniczną Klienta.
Składanie zamówień przez Klienta na Produkty znajdujące się w asortymencie Sklepu możliwe jest przez podanie niezbędnych danych osobowych i adresowych umożliwiających realizację Zamówienia.
Ceny podane w Sklepie są podane w polskich złotych.
Na końcową (ostateczną) kwotę do zapłaty przez Klienta składa się cena za Produkt, o której Klient jest informowany na stronie Sklepu w trakcie składania Zamówienia, w tym także w chwili wyrażenia woli związania się Umową Sprzedaży.

§ 5
Zasady składania Zamówienia

W celu złożenia Zamówienia należy:
przejść na stronę internetową Sklepu,
wybrać opcję „Usługi Online”, a następnie kliknąć przycisk „Płatność Online”,
wypełnić Formularz Zamówienia poprzez:
wpisanie kwoty Zamówienia,
wpisanie imienia i nazwiska odbiorcy Zamówienia,
podanie nr telefonu adresu odbiorcy Zamówienia,
dokonanie wyboru miasta i centrum, w którym usługa ma zostać zrealizowana,
określenie przeznaczenia płatności poprzez podanie jakiego Produktu płatność dotyczy.
kliknąć przycisk „Zgadzam się z umową oferty publicznej“ oraz potwierdzić zamówienie, klikając przycisk „Płacić”.
wybrać jeden z dostępnych sposobów płatności i w zależności od sposobu płatności, opłacić zamówienie w określonym terminie, z zastrzeżeniem § 6 pkt 3.

§ 6
Oferowane metody wykonania usługi oraz płatności

Klient może skorzystać z odbioru zamówionego Produktu w wybranym przez siebie centrum kosmetologii.
Klient może skorzystać z następujących metod płatności:
płatność przelewem na konto Sprzedawcy,
płatności elektroniczne,
płatność kartą płatniczą.
3. Szczegółowe informacje na temat akceptowalnych metod płatności znajdują się za stronie Sklepu.

§ 7
Wykonanie umowy sprzedaży

Zawarcie Umowy Sprzedaży między Klientem a Sprzedawcą następuje po uprzednim złożeniu przez Klienta Zamówienia za pomocą Formularza Zamówienia w Sklepie internetowym zgodnie
z § 5 Regulaminu.
Po złożeniu Zamówienia Sprzedawca niezwłocznie potwierdza jego otrzymanie oraz jednocześnie przyjmuje Zamówienie do realizacji. Potwierdzenie otrzymania Zamówienia i jego przyjęcie do realizacji następuje poprzez przesłanie przez Sprzedawcę Klientowi stosownej wiadomości e-mail na podany w trakcie składania Zamówienia adres poczty elektronicznej Klienta, która zawiera co najmniej oświadczenia Sprzedawcy o otrzymaniu Zamówienia i o jego przyjęciu do realizacji oraz potwierdzenie zawarcia Umowy Sprzedaży. Z chwilą otrzymania przez Klienta powyższej wiadomości e-mail zostaje zawarta Umowa Sprzedaży między Klientem a Sprzedawcą.
W przypadku wyboru przez Klienta płatności przelewem, płatności elektronicznych albo płatności kartą płatniczą, Klient obowiązany jest do dokonania płatności w terminie 365 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży - w przeciwnym razie zamówienie zostanie anulowane.
Termin dostawy Produktu zostanie ustalony ze Sprzedawcą po dokonaniu płatności przez Klienta. Za moment dokonania płatności uznaje się dzień uznania rachunku bankowego Sprzedawcy.
Dostawa Produktu odbywa się na terenie Unii Europejskiej lub Ukrainy.

§ 8
Prawo odstąpienia od umowy

Konsument może w terminie 14 dni odstąpić od Umowy Sprzedaży bez podania jakiejkolwiek przyczyny.
Bieg terminu określonego w ust. 1 powyżej rozpoczyna się w dniu następującym po dniu, w którym Klient w sposób prawidłowy dokonał płatności za Produkt.
Konsument może odstąpić od Umowy Sprzedaży, składając Sprzedawcy oświadczenie
o odstąpieniu od Umowy Sprzedaży. Do zachowania terminu do odstąpienia od Umowy Sprzedaży wystarczy wysłanie przez Konsumenta oświadczenia przed upływem tego terminu.
Oświadczenie o odstąpieniu od Umowy Sprzedaży może być wysłane za pomocą tradycyjnej poczty bądź drogą elektroniczną poprzez przesłanie oświadczenia na adres e-mail Sprzedawcy. Oświadczenie można złożyć również na formularzu, którego wzór stanowi Załącznik nr 1 do niniejszego Regulaminu oraz załącznik do ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta, jednak nie jest to obowiązkowe.
W przypadku przesłania oświadczenia przez Konsumenta drogą elektroniczną, Sprzedawca niezwłocznie prześle Konsumentowi na podany przez Konsumenta adres e-mail potwierdzenie otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od Umowy.
Skutki odstąpienia od Umowy:
w przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedaży zawartej na odległość, Umowę Sprzedaży uważa się za niezawartą,
w przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedaży, Sprzedawca zwraca Konsumentowi niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia Konsumenta o odstąpieniu od Umowy, wszystkie dokonane przez niego płatności,
zwrotu płatności Sprzedawca dokona przy użyciu takich samych metod płatności, jakie zostały przez Konsumenta użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Konsument wyraźnie zgodził się na inne rozwiązanie, które nie będzie się wiązało dla niego z żadnymi kosztami,
Prawo do odstąpienia od Umowy Sprzedaży zawartej na odległość nie przysługuje Konsumentowi w odniesieniu do Umowy Sprzedaży mającej za przedmiot świadczenie usług, jeżeli Sprzedawca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą Konsumenta, który został poinformowany przez rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez Sprzedawcę utraci prawo odstąpienia od Umowy.

§ 9
Pozasądowe sposoby rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń

Szczegółowe informacje dotyczące możliwości skorzystania przez Konsumenta z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz zasady dostępu do tych procedur dostępne są w siedzibach oraz na stronach internetowych powiatowych (miejskich) rzeczników konsumentów, organizacji społecznych, do których zadań statutowych należy ochrona konsumentów, Wojewódzkich Inspektoratów Inspekcji Handlowej oraz pod następującymi adresami internetowymi Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów: http://www.uokik.gov.pl/spory_konsumenckie.php, http://www.uokik.gov.pl/sprawy_indywidualne.php, http://www.uokik.gov.pl/wazne_adresy.php.
Konsument posiada następujące przykładowe możliwości skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń:
Konsument uprawniony jest do zwrócenia się do stałego polubownego sądu konsumenckiego, o którym mowa w art. 37 ustawy z dnia 15 grudnia 2000 r. o Inspekcji Handlowej (Dz.U. z 2014 r. poz. 148 z późn. zm.), z wnioskiem o rozstrzygnięcie sporu wynikłego z Umowy zawartej ze Sprzedawcą,
Konsument uprawniony jest do zwrócenia się do wojewódzkiego inspektora Inspekcji Handlowej, zgodnie z art. 36 ustawy z dnia 15 grudnia 2000 r. o Inspekcji Handlowej (Dz.U.
z 2014 r. poz. 148 z późn. zm.), z wnioskiem o wszczęcie postępowania mediacyjnego w sprawie polubownego zakończenia sporu między Konsumentem a Sprzedawcą,
Konsument może uzyskać bezpłatną pomoc w sprawie rozstrzygnięcia sporu między nim
a Sprzedawcą, korzystając także z bezpłatnej pomocy powiatowego (miejskiego) rzecznika konsumentów lub organizacji społecznej, do której zadań statutowych należy ochrona konsumentów (m.in. Federacja Konsumentów, Stowarzyszenie Konsumentów Polskich).

§ 10
Dane osobowe w Sklepie internetowym

Administratorem danych osobowych Klientów zbieranych za pośrednictwem Sklepu internetowego jest Sprzedawca.
Z Administratorem można się kontaktować się poprzez e-mail: info@lazerhouse.com.ua, za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres: ul. Mogilska 120B lok. LU1, Kraków (31-516), pod numerem telefonu: +48 732 100 224 lub za pomocą formularza kontaktowego dostępnego pod adresem: https://www.laserhouse.com.ua/krakow_contacts#krakowcity.
Dane osobowe Klientów zbierane przez administratora za pośrednictwem Sklepu internetowego zbierane są w celu realizacji Umowy Sprzedaży, a jeżeli Klient wyrazi na to zgodę - także w celu marketingowym.
W przypadku Klienta, który korzysta w Sklepie internetowym ze sposobu płatności elektronicznych lub kartą płatniczą Administrator udostępnia zebrane dane osobowe Klienta, wybranemu podmiotowi obsługującemu powyższe płatności w Sklepie internetowym.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niepodanie wskazanych w Regulaminie danych osobowych niezbędnych do zawarcia Umowy Sprzedaży skutkuje brakiem możliwości zawarcia tejże umowy.
Dane osobowe przekazane przez Klienta będą przetwarzane w zakresie i przez okres niezbędny do realizacji celów, dla których zostały zebrane. Okres ten nie jest możliwy do jednoznacznego określenia i zależy od decyzji dotyczących korzystania z usług Administratora,
w związku z którymi dane zostały pozyskane. W związku z Umowami Sprzedaży, które wygasły lub zostały rozwiązane, czas przetwarzania danych osobowych przez Administratora determinują okresy przedawnienia roszczeń z Kodeksu Cywilnego oraz obowiązki z zakresu prawa podatkowego i rachunkowości, a zatem Sprzedawca nie będzie przetwarzać danych dłużej niż 6 lat od zakończenia trwania Umowy Sprzedaży.
Dostęp do danych osobowych Klienta mogą mieć następujące kategorie podmiotów:
upoważnieni pracownicy i współpracownicy Sprzedawcy,
dostawcy usług zaopatrujących Sprzedawcę w rozwiązania techniczne oraz organizacyjne, umożliwiające świadczenie usług (w szczególności podmioty świadczące usługi IT, marketingowe, dostawcy usług prawnych i doradczych oraz ich upoważnieni pracownicy
i współpracownicy).
Administrator nie będzie przekazywać ani zezwalać na przekazywanie Pana/Pani danych osobowych poza terytorium EOG, chyba że podejmie środki niezbędne do zapewnienia, że przekazanie jest zgodne z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119, s. 1).
Klient ma prawo do:
dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii,
sprostowania (poprawiania) swoich danych,
usunięcia danych,
ograniczenia przetwarzania danych,
wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego w tym profilowania oraz prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu w celach innych niż marketing bezpośredni,
a także, gdy przetwarzanie jest nam niezbędne do wykonania zadania realizowanego
w interesie publicznym lub do sprawowania powierzonej nam władzy publicznej,
wniesienia skargi do organu nadzorczego,
prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.

§ 11
Postanowienia końcowe

Umowy zawierane poprzez Sklep internetowy zawierane są w języku polskim.
Sprzedawca zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian Regulaminu z ważnych przyczyn to jest: zmiany przepisów prawa, zmiany sposobów płatności - w zakresie, w jakim te zmiany wpływają na realizację postanowień niniejszego Regulaminu. O każdej zmianie Sprzedawca poinformuje Klienta z co najmniej 7 dniowym wyprzedzeniem.
W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie powszechnie obowiązujące przepisy prawa polskiego, w szczególności: Kodeksu cywilnego; ustawy
o świadczeniu usług drogą elektroniczną; ustawy o prawach konsumenta, ustawy o ochronie danych osobowych.
Klient ma prawo skorzystać z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń. W tym celu może złożyć skargę za pośrednictwem unijnej platformy internetowej ODR dostępnej pod adresem: http://ec.europa.eu/consumers/odr/.


Często zadawane pytania dotyczące depilacji laserowej:

❤️ Na jakich strefach (obszarach) wykonuje się depilację laserową?

✨Czy depilacja laserowa usuwa wrastające włoski?

Opinie i pytania: 0
Wszystkie
Pytanie
Recenzja
  • Nie ma jeszcze żadnych recenzji ani pytań

  • Nie ma jeszcze żadnych recenzji ani pytań

Ukryj wszystkie komentarze

Harmonogram: od 9:00 do 21:00
bez przerw i dni wolnych

Płatność online

Możesz zapłacić za dowolną usługę, po prostu wypełniając wymagane pola i klikając przycisk "Płacić". Po dokonaniu płatności nasz operator skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia operacji. Zapłata karta jest całkowicie bezpieczna i realizowana na stronie internetowej systemu płatności Platon.

Zamówienie oddzwonienia

Możesz zostawić nam swój numer telefonu, a oddzwonimy tak szybko, jak to możliwe lub o określonej przez Ciebie godzinie.


wpis online
UWAGA

Zostaniesz zapisany na zabieg dopiero wówczas, gdy zadzwoni nasz konsultant!

Rejestracja wstępna na konsultacje Zoom

UWAGA Zostaniesz zapisany na zabieg dopiero wówczas, gdy zadzwoni nasz konsultant!
Konsultacja fotograficzna
Przeciągnij zdjęcie tutaj lubwybierz plik
Aby wysłać CV
Przeciągnij plik tutaj lub wybierz plik
Szanowni Klienci, w Centrach «Laserhouse» obowiązuje system rabatowy!
Лазерхауз картка

Zapłać za usługę kwotę powyżej 200 zł i odbierz swoją «kartę rabatową».

ZASADY I WARUNKI KORZYSTANIA Z KARTY RABATOWEJ

Karta ma charakter lojalnościowy: kwota zapłacona za każdą usługę jest sumowana na Twojej osobistej karcie rabatowej.

Za każdą wydaną złotówkę (usługi lub kosmetyki) na kartę naliczany jest 1 punkt. Punkty są naliczane wyłącznie po okazaniu karty rabatowej.

Po uzyskaniu 1000 punktów klient otrzymuje 5% zniżki, a po uzyskaniu 3500 punktów 10% zniżki. Po zgromadzeniu 5500 punktów zniżka wynosi 15%.

Zniżki wynikające z karty rabatowej nie łączą się z innymi promocjami ani specjalnymi ofertami Centrów «Laserhouse».

Drodzy klienci, Laserhouse ma system rabatowy!
Karta Laserhouse

Zapłać za usługę kwotę powyżej 200 zł i odbierz swoją «kartę rabatową».

WARUNKI KORZYSTANIA Z KARTY RABATOWEJ:

Karta jest akumulacyjna, kwota zapłacona za każdą procedurę jest gromadzona na Twoim osobistym karta rabatowa. Opłacone za zabiegi złoty są równe punktom na karcie rabatowej. Punkty są pobierane automatycznie z każdego czeku.

gdy zbierzesz 1 000 punktów, otrzymasz 5% rabatu, a gdy zbierzesz 3 500 punktów, otrzymasz 10% rabatu. Gdy zbierzesz 5 500 punktów, otrzymasz maksymalną zniżkę w wysokości 15%.

Rabatu na karcie rabatowej nie można łączyć z innymi promocjami, rabatami i ofertami specjalnymi od Laserhouse.